"Olen südamest tänulik ja õnnelik, et ma kohtasin Hillet ja sain temalt tõelist toetust, tervendust ja suure muutuse oma tervises! Olin kuid vaevelnud pideva seljavalu käes. Hillega kohtumised olid minu jaoks suure jõuga ja viisid alati edasi, et leida püsiv lahendus ja tervenemine seljale. Hille leidis just need viisid tervendamiseks, mis mulle kõige enam sobisid ja vajalikud olid. Olen nüüd täielikult valuvabalt elanud juba pool aastat ja soovin, et kõigil, kes teevad läbi katsumuse tervisega, oleks selline inimene toetamas ja tervendamas nagu Hille minu jaoks oli.

 Ingrid."


"My incredible teacher Hille came to visit the #moontemple last weekThis wise woman is a Godsend. She sees everything I am hiding from myself and serves me my bullshit on a silver platter. Every time we meet I sit through hours of discomfort facing the truth as I'm on my way to becoming pure love. Very, very lucky to have her guidance in my life. 

Kerli"

"Juhuseid ei ole olemas. Artikkel Teetatervendusest, ajakirjas Mari, sattus mu kätte just vajalikul eluhetkel. Miski sellest jäi minus kõnelema, nii et otsisin Hille üles. Minu elus oli sel momendil palju võitlemist, hirmu ja vaimset vägivalda, mida põhjustas eksabikaasa. Ma mõistsin, et mingid “konksud” ja uskumused minus endas peavad seda kõike käivitama ja ligi tõmbama. Tänaseks on mu eneseusk taastunud ja elu taas värviline ning kergelt voolav. Teetatervendus on väga leebe ja õrn moodus tervendada vanu mustreid ja käitumisviise, mille oleme oma elu jooksul ise omandanud või juba lapsena programmidena pärinud.

Helina"

 " Teetatervendaja, Hille Hiielo raviseanssidel olen käinud alates 2014 - st aastast, kord kuus.Ja ikka ja jälle pean nentima seda . . . " Ma imetlen, usaldan, austan ja pean TEMAST lugu, sest TA kannab endas oskust, iga kord erineval moel, puudutada mind oma HEADUSE - JA TARKUSEVÄEGA, ainsaga millel on väärtust ja õnnistab oma OLEMISEVÄEGA minu karedat saatust. . . ja mul on veel pikk tee käia . . . Pikk pai - ja tänukallistus, heaga,Sirje Rohta."

" Hille on esimene inimene, kes suutis mind mu murega aidata. Tema nägi minu sees olevat probleemi ja mõistis mind. Tänu sellele seansile suutsin ma seljatada ühe valusama mälestuse oma elus.
 Seansile minnes ei olnud mul ootusi ega lootusi. Kohale jõudes ootas mind ees üks äärmiselt soe ja meeldiv naisterahvas, kelle olemus juba on nii vastupandamatult armas, et vaatamata asjaolule, et läksin oma esimesele seansile tundsin ennast kohe väga mugavalt ja usaldus tekkis kohe ning oma asjadest rääkimine ei olnud keeruline.
Seda tunnet, mis ma lahkudes tundsin ei anna kahjuks sõnadega kirjeldada ja sellepärast peabki seda ise kogema.
 Tänu Hillele näen ma asju hoopis teise nurga alt ja tunnen, et olen "vaba".


Aitäh Sulle Hille selle eest, mida teed!
Sina muutsid mind paremaks inimeseks

Kristiina"   "Tunnen, et olen nagu uuesti sündinud. Tunnen ennast elus esimest korda iseendana, tunnen et olen vaba ja tunnen armastust enda sees. Olen õnnelik! Kohati taban end kikivarvul käimas, sest pelgan et see tunne kaob. Naudin iga sekundit oma elus ja olen nii põnevil teada saamaks mis elul mulle pakkuda on, ma ei karda enam elada. Olen ääretult tänulik! Olen Teile nii tänulik, et seda ei oska ma sõnadesse pannagi

Soovin Teile kõike kõige paremat!

Piiritu austuse ja lugupidamisega,
Gerli"